cookieOptions = {msg}

18.08.2019

TO MIAŁ...

Wedding Day Book - stitchingcards.com
Napis TrueType Font 360 - stitchingcards.com
Różyczki Ruby Wedding - pricknstitch.com
To miał być urlop w rytmie slow life. Okazał się gonitwą za lekarzami, którzy na koniec zapomnieli poinformować mnie o tym, co w mojej sprawie uradzili i gdybym w ostatniej chwili nie wyciągnęła ich z windy, to pewnie do dzisiaj siedziałabym tam i czekała na dalsze wskazówki. A uradzili to, o czym mówiłam, jak tylko zlecili lipcową powtórkę badań - no bo kto najpierw pobiera wycinek, a potem prześwietla zmianę? Powinno być odwrotnie. Nic dziwnego więc, że uradzili ponowne prześwietlenie, gdy ranka po wycinku zagoi się, czyli w listopadzie, bo to robione dzień po biopsji, która niczego złego nie wykazała, dało niewyraźny obraz zmiany. I weź tu się lecz. 

Tak więc wymęczona, bo nawet dwutygodniowe lenistwo na wsi okraszone trzema wyjazdami za zdrowiem (po nim były dwa kolejne) nie do końca przyniosło zamierzony efekt, wracam jutro do pracy.

Dobrego tygodnia :-)

21 komentarzy:

 1. Kurcze, najgorzej że wciąż trzeba czekać, miejmy nadzieje że wszystko będzie dobrze.
  Karteczka rewelacyjna!
  Trzymaj się kochana:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kartka :)
  Jeśli chodzi o lekarzy, no to cóż... niestety takie sytuacje zna każdy z nas, więc nawet nie jestem specjalnie zdziwiona. Pozostaje życzyć zdrowia i udanego powrotu do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak to już jest z tymi lekarzami. Każdy leczy na swój sposób i myśli, ze wszyscy wiedza co on robi i co się dzieje a człowiek nie ma pojęcia co robić. Bardzo Ci współczuję, że musisz to przechodzić z takimi niby specjalistami. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna kartka!
  A chodzenia po lekarzach nie zazdroszczę, bo sama ostatnio dostaję sprzeczne informacje w tej samej sprawie... I do kogo z tym się udać? Może do jasnowidza? Trochę żartuję, ale nie jest dobrze w naszej służbie zdrowia.
  Dużo zdrówka Ci życzę i pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Iwona :-)

   Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że i w naszej służbie zdrowia zdarzają się perełki, ale tym razem na nie nie trafiłam.

   Usuń
 5. Anetko, kartka jest prześliczna. Współczuję przeprawy ze służbą zdrowia, oj trzeba mieć zdrowie na to, żeby chorować:)
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kartka... wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. życzę ci duuuużo zdrowia i duuuuużo cierpliwości

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech się szybko goi, dużo zdrowia i cierpliwość. Bo najgorsze jest czekanie... Niech więc ten czas Ci szybko minie. Kartka bardzo fajna. A może jednak uda Ci się jeszcze wypocząć ?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Magdo :-)

   Teraz pozostał mi już jedynie wypoczynek weekendowy.

   Usuń
 9. Karteczka jak zawsze wspaniała.
  Annette - dobrze, że udało się Tobie złapać doktorów. Cóż oni to wyprawiają? Oby się już teraz dobrze Tobą zajęli. Zdrówka życzymy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-)

   Doktorzy śpieszyli się na obiad ;-)

   Usuń
 10. Prześliczna kartka, a Tobie życzę dużo zdrówka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :-)